İrlanda Videoları

İrlanda ile ilgili internet ortamında çok fazla video bulunmaktadır. İrlanda videoları sayfasında izleyip beğendiğimiz çok sayıda videoya yer vermeye çalışacağız. İrlanda’ya gitmek isteyenler veya İrlanda’yı merak edenler için faydalı olacağını düşündüğümüz videoları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Sitemizin diğer yazılarında bahsettiğimiz doğal güzellikler, tarihi yerler, yemek, ulaşım, gezilecek yerler vs. hakkındaki bilgileri bu videolarda bulabilirsiniz.

İrlanda Videoları

Yazımızda bulunan videolar tamamen internet ortamında ücretsiz bulabileceğiniz videolardan oluşmaktadır. Video sahipleriyle herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Tamamen bilgi amaçlı olduğunu düşündüklerimizi eklemeye çalıştık.

Dublin City University Tanıtım VideosuBenim eğitim aldığım Dublin City University’nin İngilizce kursu tanıtım videosuVLOG - DublinCansu Akın adlı bir arkadaşımızın 3 günlük Dublin gezisi videosu


Tugce Tuzun adlı bir arkadaşımızın İrlanda Vlog’u


Ece Eti adlı bir arkadaşımızın Dublin Vlog’uÇok Gezenti - Dublin/BelfastÇok Gezenti adlı gezi programının Kuzey İrlanda (Belfast) ve İrlanda Cumhuriyeti (Dublin) içerikli gezi rehberi.

İrlanda'da Yaşamİrlanda’da nasıl bir yaşam vardır? Ne yerler, neresi gezilir, eğlenceleri nasıldır?

Eduport Satış ve Pazarlama Müdürü Bahadır Çelik anlatıyor.İrlanda Hakkında İlginç Bilgilerİrlanda Hakkında Sohbet VideosuYoutube üzerinden bulduğum İrlanda ile ilgili sohbet havasında geçen bir tanıtım videosuYabancıların gözünden İrlanda Videoları

İrlanda Tanıtımı - PortekizceVideo portekizce fakat görüntü ve içerik kalitesi gayet iyiYabancı dilde İrlanda tanıtımlarıBirbirinden güzel İrlanda tanıtımları

360 İrlanda VideolarıYoutube üzerinde 360 Ireland, 360 Dublin şeklinde arama yaparsanız 360 olarak çekilmiş birbirinden güzel İrlanda videolarını bulabilirsiniz. Videoları durdurarak ayrıca daha detaylı inceleyebilirsiniz.

İrlanda Canlı Yayın Videolarıİrlanda ve özellikle Dublin ile ilgili canlı yayınları izlemek istiyorsanız aşağıdaki siteyi tavsiye ederim. Bu link sayesinde İrlanda’daki yaşamı canlı izleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkte Dublin Temple Bar ve bir bardan canlı yayın yapılmaktadır.


Earthcam Ireland

* Daha önce bu listede yer alan Ayna Programı İrlanda, Dünyayı Geziyorum İrlanda, Geziscope İrlanda vb. videolar yayıncıların videoları silmesi, kaldırması sebebiyle sayfamızda artık yer almamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir