İrlanda Videoları

İrlanda ile ilgili son yıllarda birçok tanıtım videosu çekildi. Özellikle Türkiye’deki bazı tv kanallarının gezi rehberlerinde İrlanda detaylı bir şekilde tanıtılmıştır. İrlanda’ya gitmek isteyenler veya gidemeyenler için faydalı olduğunu düşündüğüm bazı videoları sizler için tek bir sayfada topladım. Sitemizde daha önce bahsettiğim yemek, ulaşım, gezilecek yerler vs. hakkındaki bilgileri bu videolarda bulabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili birçok video var. Ben en çok beğendiğim bazılarına yer vereceğim. Bazı videolardaki anlatış biçimini, tipleri beğenmesem de görüntü itibariyle iyi bir tanıtım olduğundan bu sayfada yer veriyorum.

Dublin City University tanıtım videosuBenim eğitim aldığım Dublin City University’nin ingilizce kursu tanıtım videosuVLOG - DublinCansu Akın adlı bir arkadaşımızın 3 günlük Dublin gezisi videosu


Tugce Tuzun adlı bir arkadaşımızın İrlanda Vlog’u


Ece Eti adlı bir arkadaşımızın Dublin Vlog’uİrlanda Tanıtımı - PortekizceVideo portekizce fakat görüntü ve içerik kalitesi gayet iyiYabancı dilde İrlanda tanıtımlarıBirbirinden güzel İrlanda tanıtımları

Çok Gezenti - Dublin/BelfastÇok Gezenti adlı gezi programının Kuzey İrlanda (Belfast) ve İrlanda Cumhuriyeti (Dublin) içerikli gezi rehberi. Video youtube üzerinden kaldırıldığından aşağıdaki video üzerinden izleyebilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İrlanda'da Yaşamİrlanda’da nasıl bir yaşam vardır? Ne yerler, neresi gezilir, eğlenceleri nasıldır?

Eduport Satış ve Pazarlama Müdürü Bahadır Çelik anlatıyor.İrlanda Hakkında İlginç Bilgilerİrlanda Hakkında Sohbet VideosuYoutube üzerinden bulduğum İrlanda ile ilgili sohbet havasında geçen bir tanıtım videosu360 İrlanda VideolarıYoutube üzerinde 360 Ireland, 360 Dublin şeklinde arama yaparsanız 360 olarak çekilmiş birbirinden güzel İrlanda videolarını bulabilirsiniz. Videoları durdurarak ayrıca daha detaylı inceleyebilirsiniz.

İrlanda Canlı Yayın Videolarıİrlanda ve özellikle Dublin ile ilgili canlı yayınları izlemek istiyorsanız aşağıdaki siteyi tavsiye ederim. Bu link sayesinde İrlanda’daki yaşamı canlı izleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkte Dublin Temple Bar ve bir bardan canlı yayın yapılmaktadır.


Earthcam Ireland

* Daha önce bu listede yer alan Ayna Programı İrlanda, Dünyayı Geziyorum İrlanda, Geziscope İrlanda vb. videolar yayıncıların videoları silmesi, kaldırması sebebiyle sayfamızda artık yer almamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir