Hakkımızda

irlanda

Merhaba,

irlandarehberi.com sitesini 2015 yılında İrlanda hakkında bilgi sahibi isteyenler için faydalı olacağını düşündüğüm içerikleri ekleyerek ve en önemlisi İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi kolaylıkla sorabileceğiniz bir ücretsiz rehber olarak kurmuş bulunmaktayım.

2014 yılında Temmuz-Eylül arası İrlanda’da İngilizce eğitimi için 2.5 ay süreyle bulundum. İrlanda’ya gitmeden önce internette pek çok arama yapmama rağmen fazla bilgi bulamadım. Bulduklarım da genelde çok yüzeysel şeylerin bulunduğu tek sayfalık blog sitelerinden oluşmaktaydı. Bu sebeple eksik gördüğüm bir konuyu bu rehber siteyi açarak tamamlamak istedim. Daha önce birçok defa yurtdışında bulunmama rağmen İrlanda benim için çok güzel ve farklı bir deneyimdi. Bu sebeple ülkeye döndüğümde İrlanda hakkında bildiklerimi, tecrübelerimi sizinle paylaşmak ve İrlanda ile ilgili sorularınıza yardımcı olacağını düşündüğümden bu siteyi oluşturdum.

irlandarehberi.com 15-20 başlık adı altında İrlanda’ya gitmeden önce bilmeniz gereken veya merak ettiğiniz çoğu şeyi bulabileceğiniz bir rehber sitesidir. Sitemizde yer almayan bir konu olursa iletişim sayfamızdan veya herhangi bir sayfamızın en altında bulunan yorum kısmından bizlere ileterek sitemizin güncel olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizdeki yazılar tamamen kişisel düşüncelerim ve deneyimlerimden oluşmaktadır. Yazılarımda resmi bir üslup kullanmak yerine daha çok neler gördüm, başıma neler geldi, ne tür sorunlarla karşılaştım gibi cümlelerle başlayıp geçirdiğim güzel İrlanda günlerini anlatacağım.

2018 Ocak tarihinden itibaren websitemizin tasarımını yeniledik ve ziyaretçilerimizin talebine göre dil okulu ve aracı kurum tavsiyesi de yapılmaktadır. Fakat siz hangi kurumla hangi dil okuluna giderseniz gidin sorularınıza yine karşılık beklemeden cevap vermeye devam edeceğim.

İrlanda’da bulunduğum süre boyunca bana yardımcı olan tüm İrlandalılara, onlarca farklı ülkeden gelen arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Sizinle İrlanda ayrı bi güzeldi 😉

İletişim için kenan@irlandarehberi.com mail adresime yazabilirsiniz.

Kenan T.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir