İrlanda Dil Okulu ve Konaklama Fiyatları

İrlanda rehberi sitemiz üzerinden aşağıdaki formu doldurarak İrlanda’da İngilizce eğitimi, lisans/master/doktora eğitimi ve staj konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşmalı çalıştığımız İrlanda merkezli güvenilir aracı kurum vasıtasıyla uygun fiyatlı okullara kolayca kayıt olabilir, gelecek planlarınızı/hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm alanları eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

  Fiyat almak istediğiniz hizmet(ler)i seçiniz:
  Dil OkuluÜniversite/MasterStaj

  Düşündüğünüz eğitim süresi:

  Not: Yasal olarak part-time çalışma izni 25 Hafta veya üstü eğitimlerde geçerlidir.

  ÖNEMLİ NOT

  • Formda yer alan tüm bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Eksik veya hatalı formlar dikkate alınmamaktadır. Eğer gerçekten dil eğitimi almak istiyorsanız ciddi bir şekilde başvurunuzu yapınız.
  • Başvurunuzun dikkate alınması için formda yer alan telefon numarası onay ve kısaca bilgi almak için aranmaktadır. Böylece isteklerinize göre daha kısa sürede size yardımcı olunmaktadır.
  • Bu sayfada doldurmuş olduğunuz form sadece anlaşmalı çalıştığımız aracı kuruma fiyat teklifi gönderilmesi için paylaşılmaktadır. Bu formda yer alan bilgiler kesinlikle 3. şahıslara veya herhangi bir reklam/sms amaçlı kurumla paylaşılmamaktadır. Ayrıca istenirse bu formda yer alan bilgilerin veritabanımızdan komple silinmesi için kenan@irlandarehberi.com mail adresine yazmanız yeterlidir.
  • Mesajınız kısmında gerekli olduğunu düşündüğünüz her konuda isteklerinizi, beklentilerinizi yazabilirsiniz.
  • Sadece MEI ve ILEP üyesi İrlanda dil okullarını tavsiye etmekteyiz. Fiyat teklifinde birden fazla dil okulu fiyatı göndererek seçenek sunmaya çalışmaktayız. Ayrıca direk gitmek istediğiniz dil okulu varsa okulun adını belirterek direk o okulun fiyatını öğrenebilirsiniz.
  • Bu sayfada yer alan form üzerinden İrlanda dil okulu, İrlanda konaklama, İrlanda staj, İrlanda üniversite/master/doktora eğitimi için fiyat teklifi alabilirsiniz
  • İrlanda ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa istediğiniz zaman kenan@irlandarehberi.com mail adresinden sorabilir, bu sayfa üzerinden ise fiyat teklifi alabilirsiniz