Hakkımızda

kenantorbic

irlandarehberi.com sitesi 2015 yılında faaliyete geçmiş İrlanda hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için faydalı bir rehber olmayı hedeflemektedir.

Bu yazıdan sonra resmi bir yazı yazmak yerine daha içten bir şekilde neden bu siteyi kurduğumu ve amacımdan bahsetmek istiyorum. 2014 yılının Temmuz-Eylül arası İrlanda’da ingilizce eğitimi için bulundum. İrlanda’ya gitmeden önce internette pek çok arama yapmama rağmen fazla bilgi bulamadım. Bulduklarım da genelde çok yüzeysel şeylerin bulunduğu tek sayfalık blog sitelerinden oluşmaktaydı. Daha önce birçok defa yurtdışında bulunmama rağmen İrlanda benim için çok güzel ve farklı bir deneyimdi. Bu sebeple ülkeye döndüğümde İrlanda hakkında bildiklerimi, tecrübelerimi sizinle paylaşmak ve yardımcı olacağını düşündüğümden bu siteyi oluşturdum.

irlandarehberi.com 15-20 başlık adı altında İrlanda’ya gitmeden önce bilmeniz gereken veya merak ettiğiniz çoğu şeyi bulabileceğiniz bir rehber sitesidir. Sitemizde yer almayan bir konu olursa iletişim sayfamızdan veya herhangi bir sayfamızın en altında bulunan yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz. Sitemizin bir şirket veya kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemizdeki yazılar tamamen kişisel düşüncelerim ve deneyimlerimden oluşmaktadır. Yazılarımda resmi bir uslüp kullanmak yerine daha çok neler gördüm, başıma neler geldi, ne tür sorunlarla karşılaştım gibi cümlelerle başlayıp geçirdiğim güzel İrlanda deneyimimi yazacağım.

2.5 aylık süre boyunca bana İrlanda’da yardımcı olan tüm İrlandalılara, onlarca farklı ülkeden gelen arkadaşlarıma ve özellikle orda tanıştığım birkaç türk arkadaşıma sonsuz teşekkürler. Sizinle İrlanda ayrı bi güzeldi 😉

Kenan Torbic

0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir