İrlanda Dil Okulu ve Konaklama Fiyatları

İrlanda dil okullarında İngilizce eğitimi almayı düşünenler için 2018 yılından itibaren aşağıdaki formu doldurduğunuzda sizlere anlaşmalı olduğumuz aracı kurum vasıtasıyla en uygun dil okulu ve konaklama fiyatlarını göndermekteyiz. Ayrıca mesaj kısmında İrlanda ile ilgili merak ettiğiniz herhangi bir konuda sorularınızı iletebilirsiniz.

Fiyat almak istediğiniz hizmet(ler)i seçiniz:
Dil okuluKonaklamaStajÜniversite/Master

Düşündüğünüz eğitim süresini belirtiniz:

Size nasıl ulaşmamızı istersiniz:

ÖNEMLİ NOT

  • Mesajınız kısmında gerekli olduğunu düşündüğünüz her konuda sorunuzu sorabilir, bilgi isteyebilirsiniz. Ayrıca iletişim olarak Whatsapp, Skype vb. iletişim araçları üzerinden de görüşmek isterseniz belirtebilirsiniz.
  • Sadece MEI üyesi dil okullarını tavsiye etmekteyiz. Fiyat teklifinde birden fazla dil okulu fiyatı göndererek seçenek sunmaktayız. Ayrıca direk gitmek istediğiniz okul var ise o okulun fiyatını gönderebiliriz.
  • İrlanda ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa kenan@irlandarehberi.com mail adresinden sorabilir, bu sayfa üzerinden ise fiyat teklifi alabilirsiniz
  • İrlanda ile ilgili tüm sorularınıza, merak ettiğiniz konulara hangi aracı kurumla gittiğinize bakılmaksızın cevap vermeye çalışmaktayım. İrlanda ile ilgili bildiğim her konuda ücretsiz olarak yardımcı olmaya devam etmekteyim