Bize Yazın

kenantorbic

irlandarehberi.com adlı websitemiz ile ilgili veya İrlanda ile ilgili herhangi bir konuda bizlere yazmak isterseniz kenan@irlandarehberi.com adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu sayfanın altında yer alan yorum kısmından bizlere yazarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Not: Facebook üzerinden beni ekleyerek soru sormak yerine mail atarsanız çok sevinirim. Kısıtlı olan zamanımı faydalı kullanmak adına bunu dikkate alırsanız sevinirim

0

3 comments

 • İrlanda konsolosluğu kadar zorluk çıkaran ve zor veren bi ülke daha gormedim uzun vize 6 ay ve uzure vize vermiyor genel de başvurusu yapmayin bi dünya para gidiyor sonra geri dönüş yapacağınız inanmadım deyip vize vermiyor lar her şey tam ve fazlası ile evrak verdiyimiz halde herşey İngilizce ve tecrübe ettiriyor boşuna uğraşmayin fazla para olan boşuna harcamaya gerek yok diyenler hariç

  Reply
  • Merhaba, İrlanda vize vermiyor demek biraz kötü bir yaklaşım olur. İrlanda bana göre Amerika, İngiltere’ye göre çok daha kolay vize vermektedir. Fakat son zamanlarda birçok mail aldım, hatta acentalar da aynı şeyi söylemeye başladılar. Son zamanlarda İrlanda dahil çok sayıda ülke artık vize işlemlerini yavaşlatmaya ve red vermeye başladı. Çünkü çok fazla kişi bir şekilde eğitim ayağına yurtdışına gitmeyi ve kalmayı planlıyor. Onlar da bazı şeyleri anlıyor bu yüzden önlem almış olabilirler. İnanın bana gelen maillerden, sorulardan ben daha başlangıçta hangi kullanıcıların gidip bir daha dönmemek üzere vize başvurusu yaptığını anlamaya başladım. Ülkemizde terör, fetö ve siyasi sorunlar nedeniyle çok kişi başvurunca malesef bu sorunlar yaşanıyor ben de endişeyle takip ediyorum.

   2017 yılı itibariyle başvurusunda bizzat yardım ettiğim herkes vizesini çok kısa sürede aldı. Mail üzerinden iletişimde olduklarım da hiçbir sorun yaşamadı bilginiz olsun.

   Reply
 • Merhabalar. ben haziran ayında üniversiteden mezun oldum. ve yurt dışında dil eğitimi düşünüyorum. seçeneklerim arasında irlanda var. uygun fiyatlı olduğu için düşünüyorum. benim hedefim tofel a girmek. tofel hazırlığımıda irlandada yapma fikri aklıma geldi. ama iyi ve düzgün bir okulda bunu gerçekleştirmek istiyorum. buna yönelik hangi okullar iyidir ve bu düşüncem sizce mantıklımıdır ? birde irlandada bi okul varmış dünyadaki en iyi okullardan biriymiş. beni eğitim hakkında gitmiş biri olarak bilgilendirebilir misiniz ?

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir